1. třída – Kytičky

S Vašimi dětmi ve třídě pracují: Mgr. Monika Nosková, Jana Jezdinská, Bc. Dana Novotná

Aktuality z 1. třídy
  • Milí rodiče a děti! Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům, není co se zlatem třpytí. Je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není! A proto v klidu si užijte vánoční chvíle a po Novém roce zas v plné síle vykročte nanovo a v dobrém zdraví po celý rok přejeme Vám, abyste se smáli.           Kolektiv MŠ Zámecká

  • Jako každý rok, připravili jsme si i letos krásný adventní věneček. První svíčku jsme „zapálili“ v pondělí 30. listopadu. V tento den jsme také rozsvítili vánoční stromeček na zahradě školky. Museli jsme si to ale zasloužit. Nejprve jsme zazpívali Ježíškovi u jesliček koledy a donesli mu dárečky. Potom jsme putovali se sněhovou vločkou a plnili úkoly, které nám zadala paní Zima. Odměnou nám byly koláčky, vánoční pexeso a rozsvícený stromeček. Ve čtvrtek přišla Barborka s dobrotami a v pátek Mikuláš se svou družinou. Čertíci byli letos moc hodní a my prý také, alespoň to říkal andílek. To, že jsme ráno hráli čertovský mariáš, jsme jim raději neříkali. Druhou svíčku jsme rozsvítili v pondělí 7.prosince.S jejím světýlkem jsme putovali do Betléma, poklonit se Ježíškovi. Potkali jsme tam spoustu dalších darovníků a každý Ježíškovi něco nesl. Třetí svíčka zaplála v pondělí 14.prosince.Poctivě jsme cvičili koledy, protože ve čtvrtek nám paní učitelky uspořádaly vánoční koncert, tak abychom si neuřízli ostudu. Poslechli jsme si housličky,flétny a klavír a k tomu si zazpívali. Potom jsme pouštěli lodičky ze skořápek,rozkrajovali jablíčko a udělali si fondue z ovoce a čokolády. No a pak už konečně zazvonil Ježíšek!Dočkali jsme se! Čtvrtou svíčku jsme „zapálili“ v pondělí 21.prosince a to už jsme jen čekali,jestli Ježíšek dorazí také k nám domů.Co myslíte,přišel?

  • Do fotogalerie jsme umístili fotky, které zachycují první okamžiky vašich dětí v mateřské škole. Naleznete je ve složce „KYTIČKY začátek školního roku 2020“. Doufáme, že vám v této nelehké době fotky udělají radost. Těšíme se, až se opět všichni sejdeme ve školce u Kytiček.

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Eva Vaníčková
zástupkyně ředitelky


Lidmila Fischerová
Jana Jezdinská
Mgr. Monika Nosková
Jitka Hofmanová
Diana Hloušková
Viktorie Skálová
Iveta Šenoldová
Bc. Dana Novotná
Daniela Zollerová Dis.
učitelky


Provozní zaměstnanci


Ivana Jebavá
administrativní pracovnice pro kuchyň
Margita Maršálková
kuchařka
Kateřina Pochopová
pomocná kuchařka
Marta Palasová
školnice
Alena Votočková
uklízečka
Miloslav Jebavý
údržbář