4. třída – Včeličky

S Vašimi dětmi ve třídě pracují: Viktorie Skálová, Bc. Dana Novotná a Bc. Petra Koudelková

Třídní mobil: 704973209

Aktuality ze 4. třídy
  • Vážení rodiče, v pátek 3. 12. 2021 nás v MŠ navštíví Mikuláš s andělem a čertem. Celá družina je plně očkovaná a pro jistotu bude před vstupem do školky i otestovaná.

  • Vyhlašujeme vánoční soutěž pro rodiče a děti. Vyrobte společně vánoční stromeček. Fantazii se meze nekladou. Velikost stromečku max. 30 cm. Termín odevzdání: 10. prosince 2021 Vyhlášení soutěže: 15. prosince 2021 Odměna pro každého. Těšíme se na vaše výrobky.

  • Školní rok 2021/2022 jsme zahájili 31.8.2021, kdy jsme ve školce měli adaptační hrací odpoledne. Většina rodičů a dětí přišla. Bylo to milé pro všechny.  Náš třídní vzdělávací program má název Hrajeme si s Včelkou Májou. V září jsme začali s pravidly třídy, při pobytu na školní zahradě i při procházce venku. Pravidla neustále opakujeme. Zkoumali jsme školku i její okolí. Poznávali jsme zeleninu a také jsme se s Včelkou Májou vydali do ovocného sadu a poznávali ovoce.   V září začalo polytechnické vzdělávání. Zpestřením byl výlet autobusem do Vrchlabí do KRNAPU, koběžkiáda a akce v Jilemnici – Den bez aut. Říjen byl měsícem pravého podzimu. S Májou jsme se zavítali podívat na pole a povídali si o sklizni a o všem, co k podzimu patří. Hráli jsme si na strašidýlka a s Májou zapalovali dýně. Ve třídě jsme si udělali halloweenské strašidelné dopoledne. Všechny děti i paní učitelky přišli v maskách. Povídání o dušičkách také nechybělo. V říjnu do školky přijelo maňáskové divadlo.   Přehoupl se listopad a vyhlíželi jsme svatého Martina na bílém koni. Mája dětem vysvětlila, že každý v úlu má svou práci a to jsme přirovnávali i k lidem ve společnosti – hráli jsme si na různá povolání. Na konci listopadu jsme se chystali na rozsvícení Vánočního stromečku. Někteří dostali strach i z čerta, ale nepředbíhejme – prosinec už na nás čeká.   Danča, Viki, Péťa  

  • Vážení rodiče, v pátek 26. listopadu proběhne v MŠ vánoční focení. V šatně máte aktuální nabídku uvedenou včetně cen. Vánoční focení pro nemoc zrušeno.

  • Vážení rodiče, ve čtvrtek 18. listopadu dopoledne proběhne v MŠ Zámecká divadelní představení s názvem Pošťácká pohádka. Hraje MC Rodinka. Ve třídě v den konání vybíráme 50,- Kč PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO.  

  • Vážení rodiče, v úterý 9. listopadu dopoledne nás čeká ve školce sférické kino. Jedná se o nejnovější zábavně-vzdělávací instrument. Sférický projekční systém uvnitř pojízdné kupole skýtá neuvěřitelný pohled. Děti se ocitnou v kouzelném prostoru a shlédnou film s názvem Naši kamarádi zvířátka. V den konání vybíráme 90Kč.

  • Vážení rodiče, v pátek 1. 10. 2021 proběhne v MŠ maňáskové divadelní představení. Pohádky: O veliké řepě, Proč si s prasátkem nechtěl nikdo hrát, Kůzlátka a vlk.  Představení začíná v 8:45hod, svačinka bude před představením. Přiveďte děti včas. Ve třídě budeme vybírat 45,- Kč Děkujeme

  •   Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na společnou třídní schůzku, která se uskuteční v úterý 7. září v 15:30 h v naší třídě – VČELIČKY. Od 16:15 h je pro rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ připravena přednáška na téma:školní zralost a připravenost, Mrg. Štěpánka Richtrová Tešíme se na vás.

  • Srdečně vás zveme na ADAPTAČNÍ HRACÍ ODPOLEDNE které se bude konat v úterý 31.8.2021 od 15:30 – do 16:30 hod. ve všech třídách naší školky. Přijďte si s dětmi pohrát do jejich nové třídy, seznámit se s prostory a paní učitelkou. Přineste si s sebou již bačkorky, náhradní oblečení do šatny, gumáky a pláštěnku. První den se pro vás tak stane klidnějším a děti na něj budou připraveny.   Rozdělení dětí do jednotlivých tříd pro školní rok 2021/2022 bude zveřejněn za hlavními dveřmi MŠ. Přejeme vám všem příjemný zbytek léta. Kolektiv MŠ Zámecká.

  • Konec školního roku byl u nás náročný, ale krásný. Ukončili jsme Sportovní školičku i sport. program od Sokola „Cvičíme se zvířátky“. Užili jsme si výlet autobusem a vlakem do Rokytnice a Jablonce nad Jiz. Hodně práce nám dalo i slavnostní rozloučení se školkou, kde jsme všem ukázali, že když jde do tuhého „Včeličky umí zabrat“. Loučení bylo smutné, ale zároveň krásné. Přejeme klidný let i dalšími roky ve škole. Užijte si nádherné letní dny a dovolenou s vašimi dětmi.   Iveta a Viki.  

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Eva Vaníčková
-zástupkyně ředitelky


Lidmila Fischerová
Jana Jezdinská
Mgr. Monika Nosková
Jitka Hofmanová
Diana Hloušková
Viktorie Skálová
Bc. Petra Koudelková
Bc. Dana Novotná
-učitelky
Bc. Martina Šedová
-školní asistent


Provozní zaměstnanci


Ivana Jebavá
-administrativní pracovnice pro kuchyň
Margita Maršálková
-kuchařka
Kateřina Pochopová
-pomocná kuchařka
Marta Palasová
-školnice
Anna Brumlichová
-uklízečka
Miloslav Jebavý
-údržbář