3. třída – Berušky

S Vašimi dětmi ve třídě pracují: Jitka Hofmanová, Diana Hloušková

Třídní mobil: 704973208

Aktuality ze 3. třídy
  • Vážení rodiče, v pátek 3. 12. 2021 nás v MŠ navštíví Mikuláš s andělem a čertem. Celá družina je plně očkovaná a pro jistotu bude před vstupem do školky i otestovaná.

• Vážení rodiče, v pátek 26. listopadu proběhne v MŠ vánoční focení. V šatně máte aktuální nabídku uvedenou včetně cen. Vánoční focení pro nemoc zrušeno.

• Vážení rodiče, ve čtvrtek 18. listopadu dopoledne proběhne v MŠ Zámecká divadelní představení s názvem Pošťácká pohádka. Hraje MC Rodinka. Ve třídě v den konání vybíráme 50,- Kč PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO.

• Vážení rodiče, v úterý 9. listopadu dopoledne nás čeká ve školce sférické kino. Jedná se o nejnovější zábavně-vzdělávací instrument. Sférický projekční systém uvnitř pojízdné kupole skýtá neuvěřitelný pohled. Děti se ocitnou v kouzelném prostoru a shlédnou film s názvem Naši kamarádi zvířátka. V den konání vybíráme 90Kč.

• Zveme všechny děti od Berušek na Strašidelnou veselici.

• Zveme všechny rodiče a jejich děti na přednášku. Třída BERUŠKY 19.října 2021 od 15:30hodin.

• Vážení rodiče, v pátek 1. 10. 2021 proběhne v MŠ maňáskové divadelní představení. Pohádky: O veliké řepě, Proč si s prasátkem nechtěl nikdo hrát, Kůzlátka a vlk.  Představení začíná v 8:45hod, svačinka bude před představením. Přiveďte děti včas. Ve třídě budeme vybírat 45,- Kč Děkujeme

• Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na společnou třídní schůzku, která se uskuteční v úterý 7. září v 15:30 h v naší třídě – BERUŠKY. Od 16:15 h je pro rodiče PŘEDŠKOLÁKŮ připravena přednáška na téma:školní zralost a připravenost, Mrg. Štěpánka Richtrová Těšíme se na vás.

• Srdečně vás zveme na ADAPTAČNÍ HRACÍ ODPOLEDNE které se bude konat v úterý 31.8.2021 od 15:30 – do 16:30 hod. ve všech třídách naší školky. Přijďte si s dětmi pohrát do jejich nové třídy, seznámit se s prostory a paní učitelkou. Přineste si s sebou již bačkorky, náhradní oblečení do šatny, gumáky a pláštěnku. První den se pro vás tak stane klidnějším a děti na něj budou připraveny.   Rozdělení dětí do jednotlivých tříd pro školní rok 2021/2022 bude zveřejněn za hlavními dveřmi MŠ. Přejeme vám všem příjemný zbytek léta. Kolektiv MŠ Zámecká.

• Konec školního roku patři slavnostnímu rozloučení s předškoláky. Letos se uskutečnilo poněkud netradičně – na školní zahradě mateřské školy. Po kulturním programu, který budoucí školáci předvedli, následovalo předávání šerp, knížek, pamětních listů a podepisování do pamětní knihy města Jilemnice. Sluníčko nám přálo, a proto jsme si den mohli plně užít. Zahráli jsme si hry, tvořili bubliny, zatancovali, poseděli u ohně a opekli si špekáčky.  Také jsme ochutnávali dobroty, které děti samy upekly.   Děkujeme Vám, milí rodiče, za pomoc při přípravách/úklidu akce a hlavně za celoroční spolupráci.   Milé děti, ať na Vaší cestě svítí hodně sluníčka a ve škole, ať Vás provází jen samá jednička!   Krásné prázdniny všem. Paní učitelky Jitka a Dianka

-zástupkyně ředitelky

Diana Hloušková