2. třída – Sovičky

S Vašimi dětmi ve třídě pracují: Blanka Lamačová, Dis., Mgr. Dominika Jónová

Aktuality 2. třída Sovičky
  • Letošní zima se prozatím chlubí krásnou nadílkou sněhu, kterou si s chutí užíváme. Ať je to jízda na kluzácích, stavění sněhuláků, bunkrů, koulovaná nebo jen tvoření andílku ve sněhu. V naší fotogalerii ( https://mssporilov.rajce.idnes.cz/ ) si můžete prohlédnout pořízené fotografie. Zda-li se uskuteční lyžařský výcvik prozatím bohužel nevíme, o všem důležitém Vás budeme informovat. Příští týden nás čeká téma zimní sport a vyzkoušíme si i „zimní olympiádu“, můžete se těšit na další fotografie 🙂 .

• DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ našich předškoláků Vážení rodiče, od 1. 9. 2020 mají mateřské školy povinnost poskytovat vzdělávání distančním způsobem (domácí vzdělávání) dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Povinnost se týká dětí plnících povinné předškolní vzdělávání! Distančně se vzdělává z důvodu krizových či mimořádných opatření nebo z důvodu nařízení karantény, kdy není možná osobní přítomnost většiny (více než 50%) předškoláků z MŠ. A k tomu je nutná spolupráce Vás, rodičů.

Mgr. Monika Králová

statutární zástupkyně ředitelky