Vítáme Vás na stránkách MŠ Roztocká – Sluníčko.

slu-pn Mateřská škola Jilemnice, příspěvková organizace

Roztocká 994, 514 01 Jilemnice
Ředitelka školy
Mgr. Monika Králová, MBA
Email: msjilemnice.reditelstvi@seznam.cz
Tel.: 481 544  072

Statutární zástupkyně a zástupkyně pro pracoviště MŠ Roztocká
Mgr. Jana Klikorková
Email: msjilemnice@seznam.cz

Třída pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami se nachází v MŠ Roztocká – Sluníčko v přízemí budovy A. Dětem se věnují pedagogické pracovnice pod vedením speciální pedagožky, která je zároveň logopedickou asistentkou. Čtěte více zde: http://msjilemnice.cz/slunicko/nase-tridy/1-trida-mysicky/

Aktuality z MŠ Roztocká
  • Omlouvání přihlášených dětí – při letním prázdninovém provozu

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě potřebujete odhlásit z docházky do MŠ při prázdninovém provozu, i když je přihlášené, prosíme o omlouvání na tel.: 481 544 072 (pevná linka MŠ Roztocká). Třídní mobilní tel. jsou mimo provoz. Děkujeme za pochopení

• Program „Dravci a sovy“ v MŠ

Krásný, zážitkový program „Dravci a sovy“ proběhne v pátek dne 14. 6. 2024 od 11.00 hod. na zahradě MŠ Roztocká. Vybíráme 100 Kč,-

• Vyšetření zraku v MŠ

Ve středu dne 12. 6. 2024 proběhne v MŠ Roztocká vyšetření zraku, pro předem přihlášené děti. Cena vyšetření činí 200 Kč,-.

• Předvádění sklářského řemesla v MŠ

Ve čtvrtek dne 6. 6. 2024 v 8. 45 hod. ve školce opět rádi přivítáme paní Zdeňku, která nám zajímavou formou předvede sklářské řemeslo. Děti se mohou těšit na netradiční zážitek a skleněný dáreček. Vybíráme 80 Kč,-

• Starší děti čtou mladším

Proběhne ve třídě Zajíčci v čase od 9.00 do 10.00 hod., na téma multikulturní výchova – děti z celého světa.

• Divadelní představení v MŠ

V pondělí dne 6. 5. 2024 přivítáme v MŠ Divadélko s pohádkou „Nádherné úterý“. Vybíráme 70 Kč.

• Starší děti čtou mladším

Ve středu dne 15. 5. 2024 proběhne v MŠ oblíbený program „Starší děti čtou mladším“. Tentokrát se na návštěvu dětí ze ZŠ Jana Harracha, s programem zaměřeným na rodinu a jaro, budou těšit děti ze třídy Ježečci a Veverky.

• Beseda v knihovně

V pátek dne 10. 5. 2024 půjdeme s dětmi v rámci knihovny na besedu s paní A. Popprovou, která nám představí svojí knížku „Medový domeček“. Necelou hodinu trvající zajímavá beseda se uskuteční v Tržnici řemesel od 9.00 a 10.00 hod.

• Program Vodohospodář v MŠ

Ve čtvrtek dne 9. 5. 2024 proběhne v MŠ program H2Ospodař, je zaměřený na budování úcty k vodě a ukazování cesty, jak s ní šetrně hospodařit. Děti  prostřednictvím příběhů kapky Jarmilky objeví tajuplná místa, kde se voda za Zemi schovává. Zjistí, jak se dokáže pohybovat v přírodě a jak ve městech ve člověkem upraveném korytu. Sami si sestaví složitou cestu vody do lidských domovů a v závěru si také ukáží, jak mohou ovlivnit svou spotřebu vody v domácnosti.

• Čarodejnické dopoledne v MŠ

V úterý dne 30. 4. 2024 proběhne na zahradě MŠ „Čarodejnické dopoledne“. Děti mohou do školky přijít v čarodejnických kostýmech. Na děti čeká zábavné a dobrodružné dopoledne, čarodejnická stezka s plněním úkolů a odměnou.

Mgr. Monika Králová, MBA
-ředitelka školy

Mgr. Jana Klikorková
-statutární zástupkyně ředitelky a zástupkyně pro pracoviště Roztocká