Markétina dopravní výchova

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 1.12.2022 se v mateřské škole uskutečnila akce pro předškoláky – Markétina dopravní výchova. Děti byly seznámeny s tím, jak chránit svoje zdraví při jízdě autem, bezpečným pohybem na silnici a chodníku. Děti si vyzkoušely, jak být správně připoutaný v autosedačce, jak se správně vybavit bezpečnostními prvky na oblečení, aby byly na ulici vidět. Také na pokusu viděly, co se stane, když je řidič nepřipoutaný. Odkaz na foto z akce najdete na: https://mshrabacov.rajce.idnes.cz/Marketina_dopravni_vychova/

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
-zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská (MD)
Renáta Hrachová
-učitelky
Jana Rychtrová
- školní asistent


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
-kuchařka, administrativní pracovnice
Marie Novotná
-školnice
Jaromír Horáček
-údržbář