1. třída – Berušky

S Vašimi dětmi ve třídě pracují: Svatava Čechová a Renáta Hrachová

Třídní mobil: 704973210

Aktuality z 1. třídy
  • Organizace školního roku 2023/2024 V pátek 29. září 2023 MŠ uzavřena Podzimní prázdniny čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2023 (omezený provoz) Vánoční prázdniny začínají v sobotu 23. prosince 2023 a končí v úterý 2. ledna 2024. Vzdělávání začne ve středu 3. ledna 2024 Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou od 26. 2. – 3. 3. 2024 (omezený provoz) Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 28. března 2024 (MŠ uzavřena)

• Vážení rodiče, prosím Vás, dávejte dětem pohodlné oblečení do třídy MŠ (tepláky, legíny atd.) a bačkůrky s pevnou patou. · Vhodné oblečení a obuv na pobyt venku (na vycházku). · Do kapsy u vycházkové bundy dávejte vždy čistý látkový kapesník. Děti tráví venku část dne, přizpůsobte prosím oblečení dětí podle počasí. Oblečení by mělo být takové, aby nevadilo, že se děti ušpiní. · Dejte dětem dostatek náhradního oblečení, jak do třídy, tak na pobyt venku. Dítě by mělo mít jiné oblečení do třídy a jiné na ven. · Pokud si dítě nedokáže samo obléci prstové rukavice, tak mu je prosím nedávejte! Oblečení a obuv dětem podepište, aby nedocházelo k záměnám (menší děti si své věci často ještě nepoznají). Pokud má dítě svátek nebo narozeniny a chce něco dobrého donést, tak pouze zdravé mlsání. V případě nejasnosti a dotazů se neváhejte zeptat. Děkuji za spolupráci.

Bc. Jana Farská

Svatava Čechová