První chvilky ve školce aneb září a říjen u Kytiček

Prvního září jsme zvesela přiskotačili do školky. Je to tu přece prima. Spousta hraček, noví kamarádi, milé tety… ale ouha. To čekání na maminku je nějaké dlouhé. Takže se po několika ujištěních, že maminka přijde po polévce, přece jen u někoho objevily v očích slzičky. Ale zvládli jsme to.
Hned první týden přijelo do školky divadélko a nám se moc líbily pohádky, které jsme viděli. Hlavně ta o Koblížkovi.
Už také víme, kam se ukládají hračky, jak to chodí při svačince a při obědě, kde jsou schované hračky, které si půjčujeme na zahrádku.
Známe už skoro všechny kamarády, taky tety uklízečky, tety kuchařky, a hlavně tety učitelky, které si s námi hrají.
Náš největší kamarád je Krteček. Trhali jsme s ním ovoce, sklízeli zeleninu, pouštěli draka a dokonce rozsvěceli dýňového strašáka. Také maminky se ve školce byly podívat. Při halloweenském tvoření jsme si s nimi natiskali krásná trička. Maminky potom ochutnaly náš výborný perník a pohrály si s námi na koberci.
Také jsme si vyzdobili školní zahradu strašidýlky. Vyrobili je maminky, taťkové, babičky, dědečkové a my jsme jim samožřejmě pomáhali. Až půjdete okolo, podívejte se na ně. Snad se nebudete bát! 🙂

Krásné podzimní dny
přejí paní učitelky z Kytiček