Distanční výuka

Z důvodů nařízení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. 2021 uzavírají prostory mateřských škol. MŠ Zámecká zajišťuje provoz pro děti, jejichž rodiče pracují pro IZS.

Podobně jako na podzim i po Vánocích pokračujeme v distanční výuce pro děti, které nemohou navštěvovat MŠ. Ve třídě Berušek posíláme rodičům hromadný email s tématem týdne, které vychází z TVP. Najdete zde náměty a činnosti, které jsou přizpůsobeny realizaci v rodinném prostředí (četba, básně, říkanky a písničky s rytmickým a pohybovým doprovodem, hry pro rozvoj smyslového vnímání, prostorového vnímání, matematických představ, všeobecného přehledu, rozvoje řeči, pracovních a výtvarných návyků, grafomotoriky a odkazy na webové stránky). Pro předškoláky máme navíc speciální pracovní listy.

Vypracované pracovní listy si uschovejte, po obnovení provozu je, prosíme, přineste do MŠ, kde si je prohlédneme a potom založíme do Portfolia dítěte.

Děti, které navštěvují MŠ, mají stejný program týdne a úkoly pracovních listů si vyhotoví v MŠ.

Jitka Hofmanová a Diana Hloušková