Zimní sportovní dopoledne

Letošní zima nám sice nadělila bohatou sněhovou nadílku, ale očekávaný kurz ve sjezdovém lyžování na Kněžickém vrchu se, bohužel, z důvodu coronavirových opatření nemohl uskutečnit. My jsme však neotáleli a využili sněhových podmínek v zámeckém parku k běžeckému lyžování. Každý den jsme pilně trénovali a zdokonalovali naše dovednosti na běžkách. Nakonec jsme lyžařskou sezonu zakončili společně se Včeličkami překážkovými závody. Děti dostaly startovní čísla a na každém stanovišti předvedly své běžecké dovednosti- stromeček, sjezd, odšlapy stranou, slalom apod. Závod se konal i pro nelyžaře, kteří také museli zdolat pár překážek- hod míčkem do obruče, přeskakování a podlézání překážek, krok přísunný stranou, běh do kopce, běh z kopce a slalom. Závody měly tu správnou atmosféru díky fanouškům ze třídy Motýlků a Kytiček, kteří z plných plic volali „Do toho, do toho!“. Na závěr byly děti odměněny medailí a diplomem.

Velké poděkování také patří rodičům, kteří nám pomáhali s organizací této vydařené akce. Děkujeme