Podzim ve školce

Vážení rodiče, v rubrice https://mshrabacov.rajce.idnes.cz/ najdete fotografie z dění v naší mateřské škole od začátku školního roku.

Starší děti se zúčastnily v září dvou akcí v rámci týdne mobility, a to Dne bez aut a Koloběžkiády.  První akce se moc nezdařila, protože začalo pršet. Dětem se nejvíce líbil nový záchranný vůz, který si mohly prolézt a seznámit se s jeho vybavením. Bohužel na skákací hrad, na který se děti moc těšily, se nedostalo, protože začalo pršet. Koloběžkiáda byla již zdařilejší, počasí bylo dobré a děti si užily nejrůznější aktivity.

V galerii najdete také momentky z pobytu vašich dětí ve třídě i venku.

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
-zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
-učitelky
Jana Rychtrová
- školní asistent


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
-kuchařka, administrativní pracovnice
Marie Novotná
-školnice
Jaromír Horáček
-údržbář