Projektový den – Pes záchranář

Ve čtvrtek 27. 5. 2021 nás navštívila paní Nová s pejskem Tessie. Nejdříve dětem ukázala základní povely pro psa. Poté si s dětmi povídala o tom, jak pes může zachraňovat a vyprávěla vlastní zážitky a zkušenosti. Tessie dětem předvedla, jak umí vyhledat ztracené dítě, co všechno si na sebe musí obléknout, aby mohla zachraňovat lidi na lodi nebo ve vodě. V programu nechyběla ani velmi oblíbená disciplína – vyhledávání a slupnutí piškotu z dětských zad. Na závěr si mohly všechny děti Tessie pohladit.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na https://mshrabacov.rajce.idnes.cz/Pes_zachranar_2021/

 

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
-zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
-učitelky
Jana Rychtrová
- školní asistent


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
-kuchařka, administrativní pracovnice
Marie Novotná
-školnice
Jaromír Horáček
-údržbář