My se kouzel nebojíme

Celý týden se nesl v duchu kouzel a čarování. Děti byly seznámeny s tradicí pálení čarodějnic.

Během týdne děti čarovaly, dělaly lektvary z žabích očí, myších ocásků, netopýřích drápků, vyráběly čarodějnice, pavouky, „pekly“ perníčky na výzdobu perníkové chaloupky a na závěr týdne vyrobily jednu velkou čarodějnici, kterou jsme na konci týdne společně spálili. Při pobytu venku jsme stavěli chaloupky pro čarodějnice z mechu, šišek, klacíků a listí. Postavili jsme přistávací dráhu pro čarodějnice a v kotli jsme vařili bylinné lektvary.

Fotky z tohoto týdne naleznete na tomto odkazu

https://mshrabacov.rajce.idnes.cz/My_se_kouzel_nebojime/

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
Štěpánka Chlumská
učitelky


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
kuchařka, administrativní pracovnice
Renáta Hrachová
školnice
Jaromír Horáček
údržbář