Lyžování a zimní radovánky

Vážení rodiče,

letošní zima byly po dlouhé době velice pěkná a dovolila nám mnoho dní pobývat na sněhu. Děti ze třídy Berušek se vyřádily na kluzáku nebo hrou se sněhem.

Děti ze třídy Motýlků víc jak 3 týdny lyžovaly na běžkách a moc si to užívaly. Poslední týden téměř všechny děti sjížděly i kopec proti školce a s těmi nejlepšími jsme se vydali na delší výlet ke Žlábku. Všechny děti musíme pochválit za snahu a trpělivost. Chválíme i všechny rodiče, protože všem dětem opatřili lyže. A velký patří panu O. Jindřiškovi za perfektně projeté a upravené stopy, ve kterých se moc hezky učilo dětem lyžovat.

Fotky z lyžování a zimních radovánek najdete na https://mshrabacov.rajce.idnes.cz/

 

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
Štěpánka Chlumská
učitelky


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
kuchařka, administrativní pracovnice
Renáta Hrachová
školnice
Jaromír Horáček
údržbář