Distanční vzdělávání

Vážení rodiče,

dle nařízení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. 2021 uzavírají provozy mateřských škol. Z tohoto důvodu se uzavírá i naše pracoviště. Třída Motýlků bude nadále pokračovat v distančním vzdělávání formou nabídky činností, které každý z rodičů předškoláka dostane do své emailové schránky. Vypracované pracovní listy můžete po obnovení provozu přinést do MŠ, s dětmi si je prohlédneme a následně založíme do portfolia dítěte.

Každý týden připravují paní učitelky soubor pracovních listů a  aktivit na určité téma k přípravě pro vstup do základní školy. Soubor obsahuje všechny oblasti rozvoje dítěte (rozvoj grafomotorických dovedností, početních představ, sluchového a zrakového vnímání, všeobecného přehledu, zrakové a sluchové paměti, pracovních návyků,..) 

Rodiče mají k dispozici užitečné odkazy, kde děti mohou některé úkoly vypracovávat na PC.

https://www.vesela-chaloupka.cz/materialy/predskolaci-bez-zapisu-149/

https://nns.cz/predskolak/

 

V případě potřeby je po předchozí dohodě možná individuální konzultace s učitelkou.  

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
-zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
-učitelky
Renáta Hrachová
-asistent pedagoga


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
-kuchařka, administrativní pracovnice
Marie Novotná
-školnice
Jaromír Horáček
-údržbář