Distanční vzdělávání

Vážení rodiče,

dle nařízení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. 2021 uzavírají provozy mateřských škol. Z tohoto důvodu se uzavírá i naše pracoviště. Třída Motýlků bude nadále pokračovat v distančním vzdělávání formou nabídky činností, které každý z rodičů předškoláka dostane do své emailové schránky. Vypracované pracovní listy můžete po obnovení provozu přinést do MŠ, s dětmi si je prohlédneme a následně založíme do portfolia dítěte.

Každý týden připravují paní učitelky soubor pracovních listů a  aktivit na určité téma k přípravě pro vstup do základní školy. Soubor obsahuje všechny oblasti rozvoje dítěte (rozvoj grafomotorických dovedností, početních představ, sluchového a zrakového vnímání, všeobecného přehledu, zrakové a sluchové paměti, pracovních návyků,..) 

Rodiče mají k dispozici užitečné odkazy, kde děti mohou některé úkoly vypracovávat na PC.

https://www.vesela-chaloupka.cz/materialy/predskolaci-bez-zapisu-149/

https://nns.cz/predskolak/

 

V případě potřeby je po předchozí dohodě možná individuální konzultace s učitelkou.  

Personál MŠ

Pedagogické pracovnice


Bc. Jana Farská
zástupkyně ředitelky


Svatava Čechová
Zuzana Farská
Renáta Hrachová
Štěpánka Chlumská
učitelky


Provozní zaměstnanci


Marie Šilhánová
kuchařka, administrativní pracovnice
Renáta Hrachová
školnice
Jaromír Horáček
údržbář