Uzavření pracovišť Spořilovská a Valteřická

dle nařízení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. 3. 2021 uzavírají provozy mateřských škol. Z tohoto důvodu se uzavírají pracoviště Spořilovská a Valteřická.

K ošetřovnému si vyplníte čestné prohlášení na stránkách ČSSZ – dostupné na odkaze níže.

Další informace naleznete zde https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Pracoviště Zámecká bude zajišťovat péči pouze dětem rodičů Integrovaného záchranného systému (lékaři, zdravotní sestry, hasiči, policisté…).

Tito zákonní zástupci nahlásí docházku svého dítěte e-mailem ředitelce školy: msjilemnice.reditelstvi@seznam.cz

(do zprávy prosím uveďte: jméno, příjmení dítěte a zákonného zástupce, zaměstnavatel, lékařská praxe, od kdy bude dítě chodit), dále vše ve stejném režimu při běžné docházce.

Děkujeme za pochopení.

DEVRO s.r.o.