Poděkování rodičům…

Vážení rodiče,
problémy s nárůstem výskytu onemocnění COVID-19 se dotkly také naší mateřské školy.

Chtěla bych velice poděkovat všem rodičům, u kterých to bylo možné a nechali si své dítě doma, za jejich ochotu a maximální snahu vyjít nám vstříc (většinou maminky na rodičovské dovolené s druhým dítětem nebo na OČR se školáčkem).

Nemalou měrou nám tak přispíváte k vypořádání se s touto nelehkou situací, pomáháte nám udržet chod školy, aniž bychom ji museli zcela uzavřít, neboť jsou stále mezi Vámi i pracující rodiče, kteří nemají zkrátka na výběr a nemohou si zajistit hlídání dětí, nebo pracují v profesích, které jsou v současné době pro nás všechny velmi důležité.

Velmi děkuji za pochopení a pomoc při zvládání této nelehké situace. Ředitelka školy

 

Naši sponzoři

DEVRO s.r.o.
ARGO-HYTOS s.r.o.
NK DESIGN
STROMBUCH s.r.o.
MUDr. Živorad Peševski
PAPÍRNICTVÍ Dušan Morávek
PILA Ladislav Morávek
ODBORY KOVO Vrchlabí